T-DISOM Nové Zložité Západnej Kovboj Cowgirl Rodeo Pracky Pásu Pre Módne Mens Džínsy Príslušenstvo Drop Shipping

typ položky:opasku

veľkosť:9*7m

hmotnosť:100 g

materiál:Zinok-Zliatiny

vhodné pre 4cm, šírka pásu

pri dodaní od:Čína

1.Zliatiny zinku materiál

2.Móda Opasku s dobrou kvalitou k dispozícii 3.100% zbrusu nový stav, 4.Slučky šírka veľkosť je 40 mm(1.58") 5.Továreň na Priamy predaj, veľké množstvo skladom, aby zabezpečili, že naša rýchle dodacie lehoty 6.Top Kvalita + Rýchle Dodanie + Bezpečný Nákup je Zaručená www.farnostzakopcie.sk Escrow 7.Nasledujúce obrázky sú krátke od skutočného produktu Prepravné údaje 1.Máme loď z celého sveta. 2.Budeme loď objednávky v rámci sľúbil čas. 3.Zadarmo HK post air mail,Normálne dodať čas je o 20-45 dní na vaše dvere, táto služba je doplnený obe Čínske post office a miestnej pošty. 4.Ak possibe, dôrazne odporúčame používať DHL vyjadrenie sevice, normálny čas doručenia je asi 3-6 pracovných dní, aby sa vaše dvere. 5.Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie/nákup. Tieto poplatky sa obyčajne zhromažďované poskytovanie nákladnej dopravy (poštovné) spoločnosť alebo pri výbere položiek do – nenechajte sa zmiasť ich ďalšie poplatky za dopravu podrobnosti Platby: 1.Môžete uskutočniť platbu na náš on-line www.farnostzakopcie.sk obchode bezpečnosti Escrow. 2.Tiež by mohli email vašej objednávky sa na nás a venujte nám prostredníctvom služby Western Union alebo Bankovým Prenos po tom, ako naše faktúry. Package údaje: 1.Použitie Bublina Taška na balenie a potom funkcie opp taška pack za kus,niekoľko kusov na veľký funkcie opp taška. 2.Ak vaša objednávka množstvo je nad 50pcs,budeme používať obal pre vonkajšie pack pre vás. Pripomienky: 1.Ako väčšina ľudí, sú si vedomí, www.farnostzakopcie.sk pôsobí na spätnú väzbu systém, ktorý je rozhodujúci pri budovy a vytvorenie dôvery medzi kupujúcimi a predávajúcimi, podobne. 2.Vždy sme opustiť pozitívnu spätnú väzbu pre našich vážených zákazníkov a dúfam, že budete robiť to isté pre nás, ak ste spokojní so svojím nákupom a našich služieb. Návrat politiky: 1. Položky sa môžu vrátiť alebo vymeniť do 14 dní (postmarked) z vašej prijímanie dátum 2. Položka musí byť v nové/nepoužité stave so všetkými pôvodnej značky a balení 3. ŽIADNE COD je akceptované 4. Prepravné náklady nie sú refundovateľné 5. Položky sú vrátené do rovnakého účtu, s ktorým aby bola pôvodne umiestnená, alebo prostredníctvom Escrow 6. Vrátenie alebo výmena tovaru nebudú akceptované pre položky na PREDAJ 7. Prosím, uistite sa, že určiť, čo chcete robiť (Vrátenie peňazí / Výmenu. Ak exchange, čo by ste chceli exchange) 8. Neoprávnené vráti sa odmietne 9. Neakceptujeme dôvody pre priznanie "Príliš veľké veľkosti, aby sa mi", "som donot ako štýl,chcete zmeniť iný" a iných dôvodov, ktoré máme jasné opisy text a obrázky v našom obchode 10.Všetky Výnosy/Výmeny budú spracované do 14 pracovných dní od doručenia do našej kancelárie Iné otázky a odpovede: 1. Či obrázok na webovej stránke je reálne fotografie produktov? Áno, Všetky obrázky tu sú fotografie reálnych produktov. 2. Čo je materiál pre vaše produkty? Vyrábame ich zliatiny zinku. 3. Či vaše produkty je Viesť zadarmo? Určite.Oba produkty materiálu a Pokovovanie sú bez olova. 4. Chceli by ste prijať vlastný dizajn príslušenstvo? Áno, Vlastný dizajn objednávky sú vítané. 5. Chceli by ste ponúkajú skvelé disounts pre veľké množstvo objednávok? Iste, Prosím pošlite e-maily nás pre podrobnosti. 6. Kde sa nachádza? Nachádzame sa v Yiwu,Čína. 7. Páči sa vám doručenie do celého sveta? Áno, sme doručenia objednávky vo svete prostredníctvom DHL vyjadrenie HK vzduchu post mail alebo Čína Vzduchu Post mail. 8. Môžem sledovať stav mojej objednávky? Áno, môžete sledovať vaše objednávky,ukážeme vám sledovacie číslo každej zásielky. 9. Ako kontaktovať? Mohli by ste nás kontaktujte Sos obchodu správca chatovanie alebo odosielať e-Maily na nás.

• Číslo Modelu: DS16-324
  • odoslané z: Čína
  • Typ Produktu: Pracky
  • Materiál: Zinok-Zliatiny