Ponúkame zľavy pre veľké množstvo. Vitajte na kontakt s nami!

Vynikajúcu Kvalitu: Doska držiak vyrobený z vysoko kvalitného číreho plastu. Plastové vystavovacie stojany s nastaviteľným skladacie závesy.

Užívateľsky PRÍJEMNÝ DIZAJN: obrázok stojan stojan je nastaviteľný a šírka môže byť upravená úpravou skladacie závesy. A to sa dá zložiť byt pre jednoduché vedenie, keď nie je v prevádzke. To je stolný stojan, takže je ľahko umiestniť na stôl alebo stôl.

VYSOKÁ KVALITA: stojan je 100% zbrusu nový, vysoko kvalitný a dobre urobil. Je vyrobený z odolného plastu, ktorý je odolný a vydrží dlhý čas.

EASYTOUSE: displeja, stojan je veľmi jednoduché, stačí otvoriť stánok a položil ju na stôl alebo stolík alebo na iné miesto, ktoré chcete dať. Potom dal obrázky, fotografie, dosky alebo iné veci, na stojan.

ROŠT PRE ZOBRAZENIE: Na stojan obrázok stojan je ideálny pre zobraziť obrázky, fotografie, miesto karty, taniere, porcelán, keramika, sklo, kryštál alebo iných predmetov. Ornament displej stojan je naozaj ideálny pre zobrazovanie žiadne položky kdekoľvek.

IDEÁLNE PRE každú PRÍLEŽITOSŤ: fotografia displej stojan je vhodný pre mnoho príležitostí. Dokáže zobraziť fotografie alebo miesto karty na svadobné hostiny, narodeninové párty, baby sprcha, alebo svadobné sprcha, ako dekorácie. To je tiež skvelé doska držiak do vášho domova. Je dokonca možné zobraziť porcelánu, keramiky alebo skla, kryštálu, v obchode.

Farba: transparentná

materiál: plast

Platné kolo priemer 7-10 cm

Obsah Balenia:

24 x vystavovacie stojany

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

O Nás

Ponúkame dobrý produkt s najlepším cenu,podporujeme Veľkoobchod/Drop Shipping, Aby

1. Pre Drop Shipping objednávky, prosím, poznámku"dropshipping objednávku", budeme uprednostňovať to.

2. Pre Veľkoobchod/Drop Shipping objednávky, ak máte nejaké nápady o cene alebo balíka,kontaktujte nás vopred,dáme vám najlepšie služby na uspokojenie vašich požiadaviek.

O Platbu

Ak sa stretnete s akýmkoľvek problémom, pri spôsobe platby, prosím, kontaktujte www.farnostzakopcie.sk Centrum Zákazníckych Služieb požiadať o pomoc:

O Zásielky,

1.Budeme posielať objednávky ASAP do 2-5 dní(okrem víkendov a štátnych sviatkov) akonáhle sa vaša platba je normálne ukončené.

2.Prosím, napíšte svoju kompletnú adresu dodania s správne telefónne číslo a psč, najmä Ruska a Bieloruska kupujúcich, potvrďte prosím vaše celé meno.

3.Prosím, všimnite si, že nebudeme zodpovední za ciel.Prosím, colné odbavenie sami.

4.Ponúkame oboch post poštovné a vyjadriť shippings.Pre väčšinu krajín, post doprava trvá cca 25-35 pracovných dní a dlhšie, niektoré krajiny ako Brazília, Peru.

Expresná doprava zahŕňať DHL, EMS, www.farnostzakopcie.sk Premium Poštovné a Špeciálnych druhov ako Aramex. To trvá asi 7 dní.(Bude odkladu ak vaša krajina splniť nejaký problém,Pracovník štrajk,počasie, problém a pod.)

O Po-predajný Servis

Sme spoľahlivý predajca a máme profesionálny po-predajný servis pre všetky naše zvyky. Ak existuje akékoľvek otázky o objednávke,prosím kontaktujte nás vopred ,my budeme vždy tu, kým vám radi odpoveď.

O Spätnú Väzbu

1. Pozrite si prosím balíček a položka keď si pozorne, a uistite sa, že tam nie je žiadny problém.

2. Ak máte akýkoľvek problém, alebo nie sú úplne spokojní so svojím balík,prosím, nenechajte sa neváhajte na nás obrátiť najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. Budeme vyriešiť problém uspokojiť vás.

3. Ak nie je žiadny problém, prosím, zanechajte nám 5 star pozitívnu spätnú väzbu.

Vaše potvrdenie je našou najväčšou motiváciou ! ! !

• Číslo Modelu: skladovanie zásobník
  • Štýl: Moderné
  • Funkcia: Eco-Priateľský
  • Pôvod: CN(Pôvodu)