5 KS/taška SC APC 2.0 mm Simplex režim optický patch kábel Kábel SC APC FTTH (fiber optic jumper kábel doprava zadarmo
5 KS/taška SC APC 2.0 mm Simplex režim optický patch kábel Kábel SC APC FTTH (fiber optic jumper kábel doprava zadarmo
5 KS/taška SC APC 2.0 mm Simplex režim optický patch kábel Kábel SC APC FTTH (fiber optic jumper kábel doprava zadarmo
5 KS/taška SC APC 2.0 mm Simplex režim optický patch kábel Kábel SC APC FTTH (fiber optic jumper kábel doprava zadarmo
5 KS/taška SC APC 2.0 mm Simplex režim optický patch kábel Kábel SC APC FTTH (fiber optic jumper kábel doprava zadarmo 5 KS/taška SC APC 2.0 mm Simplex režim optický patch kábel Kábel SC APC FTTH (fiber optic jumper kábel doprava zadarmo
5 KS/taška SC APC 2.0 mm Simplex režim optický patch kábel Kábel SC APC FTTH (fiber optic jumper kábel doprava zadarmo
5 KS/taška SC APC 2.0 mm Simplex režim optický patch kábel Kábel SC APC FTTH (fiber optic jumper kábel doprava zadarmo
5 KS/taška SC APC 2.0 mm Simplex režim optický patch kábel Kábel SC APC FTTH (fiber optic jumper kábel doprava zadarmo
5 KS/taška SC APC 2.0 mm Simplex režim optický patch kábel Kábel SC APC FTTH (fiber optic jumper kábel doprava zadarmo

5 KS/taška SC APC 2.0 mm Simplex režim optický patch kábel Kábel SC APC FTTH (fiber optic jumper kábel doprava zadarmo

€8.24
Vložiť do košíka Pridať do obľúbených

5 KS/taška SC/ APC-SC/ APC Simplex režim optický patch kábel Kábel usb 2.0 mm 3.0 mm FTTH (fiber optic jumper kábel CATV Optických vláknových komunikačných systémov Optických vlákien na prenos údajov Budovanie siete prístup Kabelážny systém, rady odf FTTX aplikácie Funkcie Nízky insertion loss a späť odraz strata Dobré echangeabilityGood Odolnosť Vysoká teplotná stabilita CE,ROHS,FCC

Vlastnosti 1) typ Konektora: FC, SC, LC, ST, MTRJ, NM, E2000, MPO, DIN, D4, SMA 2) Ferrule Koniec-tvár: PC, UPCAPC 3) Core Typ: Single-mode (SM: 9/125um), Multimode (MM): 50/125um alebo 62.5/125um) 4) Kábel Množstvo: Simplex, Duplex, 6cores ,12corns, 16cores, 24cores, 36cores, 48cores... 5) Kábel Priemer: φ3.0 mm,φ2.0 mm, φ0.9 mm 6) Dĺžka Kábla: 1, 2, 3 meter alebo prispôsobené 7) typ Kábla: PVC, LSZH, OM3, OFNR, OFNP, pléne ,ale Obrnených

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Kompatibilné: TP-link
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Číslo Modelu: SC/APC SC/APC
  • Typ Konektora: SC/APC
  • Položka Dĺžka: 1m
  • Veľkosť: 10*10*10cm
  • Názov Značky: Joinwit
Štítky: apc sc, Vlákna, ftth, optický, ftth nástroj, apc konektor, taška na rameno, taška goyard, UPC, d link
100ks DB15 / DB9 VGA male ochrany prachu spp na obrazovke počítača Digitálny HD kábel / konektor / cover / set doprava zadarmo ELINK Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tel:+86-13065838003 100ks DB15 / DB9 VGA male ochrany prachu spp na obrazovke počítača Digitálny HD kábel / konektor / cover / set doprava zadarmo ELINK Pic zobraziť:
€12.52
Originálne Nové HG8245 GPON onú exkluzivitu ONT S 4FE+2POTS+1USB+WIFI Vzťahujú na FTTH Režimy, Termina Gpon anglická verzia FTTH (Fiber Optic Zariadenia GPON onú exkluzivitu HG8245 4 FE, 2x HRNCE, 1xUSB, WiFi Modem Na EchoLife HG8245, optickej siete terminál (ONT), je high-end domácej brány Huawei FTTH riešenie. Pomocou GPON technológie, ultra-širokopásmový prístup je
€21.01
G/EPON SFP EPON1.25G PX20+ PX20++ PX20+++ GPON2.5G OLT PXC+ PXC++ Optický Modul 20KM TX1490nm/RX1310nm epon/gpon olt ont SC G/EPON SFP EPON1.25G PX20+ PX 20++ PX 20+++ GPON2.5G OLT PX C+ PX C+ Optický Modul 20KM TX1490nm/RX1310nm epon/gpon olt ont sfp Vlastnosti Produktu: G/EPON 1.25 Gb/2,5 G sériové optické rozhranie v súlade 802.3 AH špecifikácie small form factor zásuvné modul
€18.38
Pôvodné 16 porty GPON rada GCOB s 16 C+ SFP moduly Fiberhome GC0B používa pre AN5516-01 AN5516-04 AN5516-06 OLT Pôvodné 16 porty GPON rada GCOB s 16 C+ SFP moduly Fiberhome GC0B používa pre AN5516-01 AN5516-04 AN5516-06 OLT
€1 327.97
Orientek Optický Svetelný Zdroj Optický Svetelný Zdroj Pre Singlemode PON Singlemode & Multimude Orientek TLS-35 Série Optický Svetelný Zdroj TLS-35 Série : TLS-35-S :SM 1310/1550nm TLS-35-M :MM 850/1300nm TLS-35-S : PON 1310/1490/1550nm TLS-35-MS : MM a SM 850/1300/1310/1550nm Špecifikácia : ①
€46.15
Gigabit Ethernet switch Optických Prevodníkom 4 RJ45 2 10/100/1000M, UTP 2F4E Port PCB vezmite prosím na vedomie: Predvolený s 1pcs 1310nm strane Vlákniny modul a 1pcs 1550nmB bočné, 2ks 1550nm B Strane alebo 2ks 1310nm strane môže byť podľa požiadavky. Gigabit Ethernet Switch 2G4E Série Vlákniny Switch Gigabit 2G4E je Ethernetový
€16.52
KEXINT Corning pre Vodotesné Patch FTTH Optický Kábel Zbroji 3m s Konektor SC/APC / 5Pieces IP68 SOS Zbroji Nepremokavé SC/APC Vlákno Optické Patch Kábel LSZH G657A2 CORNING Zbroji IP68 5.0 3.0 Alebo Optického Kábla 1. Popis Výrobku: Optický Patch Kábel je dôležité z optickej siete. Špeciálne blázon-korektúry dizajn rovná HUAWEI Mini SC
€82.86
10Meters Vonkajšie Obrnené SC/UPC-SC/UPC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Simplex, Optické Vlákna Patch Kábel Kábel,SC na SC Vonkajšie Pancierové Vlákniny Patch Kábel Kábel,SC/UPC-SC/UPC,3.0 mm Priemer, Singlemode 9/125,Simplex, 10Meters Kovové brnenie, silné pevnosť v ťahu! Poznámka: Dĺžka je prispôsobiteľné, pls, neváhajte ma kontaktovať pre cenovú ponuku. Technické
€10.08
Doprava zadarmo Čínsky top 1 kvalitu Metase M1 vysoko precízne optické vláknové sekáčik/ optický fréza Metase M1 vysokou presnosťou vlákniny sekáčik Výhody: 1. Kvalita: Prísť s teste a kalibráciu certifikát. 2. Cena: najviac hot-predaj a rozumnú cenu. 3. Doručenia: odosielame do 24 hodín po zaplatení. Funkcie: Rozmery (W x D x H):
€88.76
60 mm Optický Zmršťovacej Trubice 100ks 60 mm optický zmršťovacej trubice 100ks Špecifikácie 60 mm 100ks Zásielky Dôležité: Brazília Zákazníkov nechajte nám svoj CPF alebo CNPJ číslo po umiestnené objednávky. 1. Objednávky, ktoré boli spracované
€6.09
100KS FTTH SC UPC Optické fibe rýchly konektor SC PC FTTH (Fiber Optic Rýchly Konektor Vložený typ ESC250D SC Konektor 100KS FTTH SC UPC Optické fibe rýchly konektor SC PC FTTH (Fiber Optic Rýchly Konektor ESC250D SC Konektor doprava Zadarmo Uisťujem vás, že kvalitu našich produktov, aby sa zabezpečilo, že sme vám najlepšie služby, aby sme najrýchlejší doprava,
€54.63
HRTX optických vlákien, ručné leštenie dosky FC SC SC LC/APC LC/APC SMA905 ručné ftth patchcord leštenie disk doprava zadarmo ELINK Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp:13065838003 HRTX optických vlákien, ručné leštenie dosky FC SC SC LC/APC LC/APC SMA905 ručné ftth patchcord leštenie disk doprava zadarmo ELINK Pic Zobraziť:
€25.05
SMA 905 ST (samica-žena) Adaptér, Kovový obal, Simplex Doprava: 1. Zabezpečíme zásielky od pondelka do piatku. Doprava zahŕňa obalov a manipulačných poplatkov. 2. Trvá približne 30-40 dní (USA, CA, AU). V iných krajinách 40-60 pracovných dní, presný čas dodania závisí od poštových procesu. 3.
€38.65