Detské stretká

Tieto stretká bývavajú vždy pred svätou omšou v piatok o 17:30. Na stretko sú pozvané všetky deti, ale aj väčší, ktorí majú chuť spoznať nových kamarátov, zabaviť sa, ale zároveň aj dozvedieť sa niečo viac o našej viere a načerpať veľa duchovných vecí.

,, Rob čo chceš len nehreš ,,    (sv. Filip Neri)

Stretko pre deti

Deň detí – Nechajte maličkých prichádzať ku mne!

Deň detí – Nechajte maličkých prichádzať ku mne!
Nedeľné popoludnie prvého júna patrilo aj na Zákopčí deťom. Program štartoval poklonou v kostole, po ktorej sa deti presunuli na ihrisko pri fare, kde sa rozdelili do štyroch skupín – Svetelní anjeli, Božie svetlo, Light girls a Svetelné šišky. Program bol prispôsobený aj tým najmenším...

Chceš prežiť týždeň plný hier, duchovného obohatenia a dobrodružstva? Prihlás sa na letný tábor!

Chceš prežiť týždeň plný hier, duchovného obohatenia a dobrodružstva? Prihlás sa na letný tábor!
Neodmysliteľnou súčasťou každého leta je aj tradičný tábor pre deti a mladšiu mládež, ktorý sa bude konať 21.7 - 25.7.2014. Tento rok navštívime krásnu dedinku Liptovská Štiavnička. Na deti čaká bohatý program. Nebudú chýbať rôzne hry, súťaže, stopovačky, nočné hry, erko tance, výlety, opekačka,...

Deň detí 1.6.2014

Deň detí 1.6.2014
Deti už tradične môžu prísť osláviť tento svoj sviatok aj na ihrisko pri fare. Tu pre ne mladí pripravia rôzne súťaže, hry, tance. Nebude chýbať ani tradičná a obľúbená stopovačka. Na občerstvenie budú pripravené palacinky a kotlíkový guláš. Pozvané sú nielen deti, ale aj dospelí.

Stretko pre deti

Prázdninový deň v Kaťaku

27.01.2014 21:43
Dňa 30.12.2012 deti a mládež prežili deň trochu inak. Stretli sme sa ráno v kaťaku kde sme si zasúťažili, zahrali sa a samozrejme nechýbalo stretko pre deti a mládež. Večer sa uskutočnil slávnostný ples a tancom sme ukončili veľmi pekný deň.

Víkendovka v Kaťaku

26.01.2014 21:23
Dňa 6. až 8.12. sa konala víkendovka pre deti v Katolíckom dome. Celá akcia sa niesla v duchu myšlienky ,, ROZHÝBME SVET DOBROM,,. Deti zažili mnoho zaujímavých zážitkov ako napr. mohli si vyskúšať zachrániť svojich animátorov pri únose, v kaplnke u Holešov sa mohli stretnúť so živým Jánom...